ورود عضویت
دانلود فیلم قتل عام آمریکایی

فیلم قتل عام آمریکایی American Carnage 2022

،
مناسب برای بزرگسالان
1 ساعت 35 دقیقه
دوبله فارسی
کارگردان :
114723
7015

لحظه شمار انتشار

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

داستان فیلم

پس از صدور فرمان اجرایی برای دستگیری فرزندان مهاجران غیرقانونی توسط فرماندار، به جوانان تازه بازداشت شده فرصتی داده می شود تا با داوطلب شدن برای مراقبت از سالمندان، از اتهامات خود کناره گیری کنند.

درباره فیلم

فیلم قتل عام آمریکایی American Carnage) 2022) ساخت کشور آمریکا و در ژانر کمدی ، ترسناک و به کارگردانی دیگو هالیویس و نویسندگی دیگو هالیویس، خولیو هالیویس می باشد. در فیلم قتل عام آمریکایی 2022 بازیگرانی مانند جنا اورتگا، خورخه لندبورگ جونیور، آلن مالدونادو و… به هنرنمایی پرداخته اند.

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.
دانلود فیلم قتل عام آمریکایی American Carnage 2022 (دوبله فارسی)
دانلود فیلم قتل عام آمریکایی American Carnage 2022 (زیرنویس فارسی)

خلاصه داستان دانلود فیلم قتل عام آمریکایی American Carnage 2022 : فرماندار یکی از ایالتهای آمریکا دستور می دهد تمامی مهاجرین از کشور اخراج شوند. “جی پی” که یک مهاجر مکزیکی است دستگیر می شود و به همراه چند جوان دیگر برای کار به یک خانه سالمندان اعزام می شوند . اما هیچکس نمی داند چه موجوداتی در این مکان شیطانی زندگی می کنند و …

این فیلم در ژانر کمدی ترسناک می باشد.

فیلم قتل عام آمریکایی American Carnage) 2022) ساخت کشور آمریکا و در ژانر کمدی ، ترسناک و به کارگردانی دیگو هالیویس و نویسندگی دیگو هالیویس، خولیو هالیویس می باشد. در فیلم قتل عام آمریکایی 2022 بازیگرانی مانند جنا اورتگا، خورخه لندبورگ جونیور، آلن مالدونادو و… به هنرنمایی پرداخته اند میتوانید با لینک مستقیم و کیفیت عالی از دیتا فیلم دریافت کنید.

نظرات کاربران حرفه ای درباره دانلود فیلم قتل عام آمریکایی American Carnage 2022
  • فیلم American Carnage 2022 به اوج‌های سبک یا روایی فیلم قبلی خود نمی‌رسد، اما اگر کاملاً «برو بیرون» نباشد، برادران هالیویس مسائلی را که آمریکایی‌های اسپانیایی تبار با آن مواجه هستند به یک سناریوی ترسناک تبدیل
  • این تلاش جدی با هدف دنبال کردن رد پای جردن پیل است، اگرچه فاقد ظرافت و شگفتی کافی برای افزایش ریسک است.
  • فیلم وحشت خود را در احساسات ضد مهاجر و ضد لاتین می یابد … اما وحشت فقط نیمی از آن است. قتل عام آمریکایی به همان اندازه که یک فیلم ترسناک است کمدی است و خنده ها بیشتر از سیاست های نژادی درون لاتین سرچشمه می گیرد.

  • فیلم  می‌تواند موضوعات مهمی را معرفی کند و در عین حال لحظات خنده‌دار و گاه ترسناکی را برای سرگرم کردن ما بیابد.

  • فیلم و به طور ضعیف سعی در ترکیبی از حرص و آز شرکتی با سیستمی دارد. که آن را، به سبک ماروبوروس، به سوی تعصب شدید و قوم گرایی تبدیل می کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *